Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalare sistem TVCI pentru exterior parc, compus dintr-un inregistrator IP si 16 camere IP
- Număr anunț
- DA41043959
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 2843620)
- Furnizor / câștigător
- PROTELECOM SRL (CUI 5604741)
- Cod CPV
- 45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.190 RON
- Valoare atribuită
- 57.190 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:20
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57.190 RON
din 57.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro