Ofertă acceptată
Cumpărare directă
K-othrine SC 7,5 Flow , Rodenticid / Raticid - Rodexion paste
- Număr anunț
- DA41043366
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- ATENEUM SRL (CUI RO13149463)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 849,86 RON
- Valoare atribuită
- 849,86 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 09:53
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
849,86 RON
din 849,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro