Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor SAMSUNG LED 50U8092, 125 cm, Smart, 4K Ultra HD, Clasa G
- Număr anunț
- DA41043038
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01594 (CUI 2573705)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.239,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.322,31 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 09:35
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.322,31 RON
din 1.239,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro