Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole si materiale pentru curatenie si intretinere

Număr anunț
DA41042677
Autoritate contractantă
Comuna Padina (CUI 4299470)
Furnizor / câștigător
VALCOM SRL (CUI RO5134240)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
827,54 RON
Valoare atribuită
827,54 RON
Data publicării
25.08.2026 09:15
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

827,54 RON

din 827,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.