Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Manusi nitril nepudrate cutie 100 buc, marimi S, M, L, XL
- Număr anunț
- DA41041161
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
- Furnizor / câștigător
- MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
- Cod CPV
- 18424000-7 · Manusi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare finală
- 1.980 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 15:39
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.