Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE NEALIMENTARE CRESA

Număr anunț
DA41040667
Autoritate contractantă
CRESA PIATRA NEAMT (CUI 46416508)
Furnizor / câștigător
ADRIDAN SRL (CUI RO4498421)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,97 RON
Valoare finală
132,97 RON
Data publicării
24.08.2026 15:02
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.