Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie RBC17 compatibila UPS APC BACK-UPS ES 700

Număr anunț
DA41045391
Autoritate contractantă
Institutul Naţional de Management al Serviciilor de Sănătate(INMSS) (CUI 26328134)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258 RON
Valoare atribuită
258 RON
Data publicării
25.08.2026 11:30
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258 RON

din 258 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.