Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare produse de birotică, papetărie și produse de curățenie
- Număr anunț
- DA41045202
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALEXENI (PRIMARIA ALEXENI) (CUI 4365085)
- Furnizor / câștigător
- DUALEX PROD COM SRL (CUI RO3382207)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.153,75 RON
- Valoare atribuită
- 11.153,75 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:22
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.153,75 RON
din 11.153,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro