Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hewlett Packard Enterprise 900GB, 2.5", 12G SAS, 15K rpm, SFF, SC, Ent
- Număr anunț
- DA41045187
- Autoritate contractantă
- Institutul Naţional de Management al Serviciilor de Sănătate(INMSS) (CUI 26328134)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.425 RON
- Valoare atribuită
- 2.425 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:21
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.425 RON
din 2.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro