Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare, dezinsectie si dezinfectie

Număr anunț
DA41045087
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE NEGRUTIU POGONESTI (CUI 28610246)
Furnizor / câștigător
NARMIDRA S.R.L. (CUI RO25096931)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.117,80 RON
Valoare atribuită
1.117,80 RON
Data publicării
25.08.2026 11:16
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.117,80 RON

din 1.117,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.