Ofertă acceptată Cumpărare directă

lemn foc

Număr anunț
DA41045032
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OLANU (CUI 28993591)
Furnizor / câștigător
FAGU IMPEX SRL (CUI 24942382)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
25.08.2026 11:12
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.