Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ELABORARE CERTIFICAT PERFORMANTA ENERGETICA

Număr anunț
DA41044654
Autoritate contractantă
ORASUL Bumbesti-Jiu (CUI 4666002)
Furnizor / câștigător
Pruna V. Liliana Gabriela (CUI 27213000)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
25.08.2026 10:53
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.