Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de deratizare
- Număr anunț
- DA41044497
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Hudesti (CUI 26097846)
- Furnizor / câștigător
- STIRBU MATEI ALEXANDRU (CUI RO30622544)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.368 RON
- Valoare atribuită
- 10.368 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:46
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.368 RON
din 10.368 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro