Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII REPARATIE AC
- Număr anunț
- DA41044197
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI (CUI 3264619)
- Furnizor / câștigător
- GEOMAR CONSTRUCT SRL (CUI RO22535536)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:32
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro