Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse

Număr anunț
DA41044166
Autoritate contractantă
COMUNA STEFAN CEL MARE BACAU(CONSILIUL LOCAL STEFAN CEL MARE BACAU) (CUI 4278345)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886,99 RON
Valoare atribuită
886,99 RON
Data publicării
25.08.2026 10:30
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886,99 RON

din 886,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.