Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente Fellowes, Automax 80M, 80 coli

Număr anunț
DA41044083
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Baptist “Alexa Popovici” Arad (CUI 28974646)
Furnizor / câștigător
RTC TORA TRADING SRL (CUI RO3517533)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.970 RON
Valoare atribuită
1.970 RON
Data publicării
25.08.2026 10:25
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.970 RON

din 1.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.