Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla magnetica, rama aluminiu, 100x200 cm, prindere pe perete
- Număr anunț
- DA41043888
- Autoritate contractantă
- Liceul Teologic Baptist “Alexa Popovici” Arad (CUI 28974646)
- Furnizor / câștigător
- RTC TORA TRADING SRL (CUI RO3517533)
- Cod CPV
- 30195920-7 · Table magnetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.120 RON
- Valoare atribuită
- 2.120 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:17
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.120 RON
din 2.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro