Ofertă acceptată Cumpărare directă

Utilare bucatarie cantina

Număr anunț
DA41043692
Autoritate contractantă
CSS Targoviste (CUI 4344341)
Furnizor / câștigător
FR41814484986 EQUIPEMENTS PROFESSIONNELS
Cod CPV
39563530-0 · Conducte de ventilatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.330,01 RON
Valoare atribuită
114.320,96 RON
Data publicării
25.08.2026 10:09
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114.320,96 RON

din 114.330,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.