Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia unui multifunctional color, format A3 - Xerox VersaLink

Număr anunț
DA41042552
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE EXPERTIZE CRIMINALISTICE (CUI 4420635)
Furnizor / câștigător
RX ATELIER SRL (CUI RO12081050)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.626,60 RON
Valoare atribuită
14.626,60 RON
Data publicării
25.08.2026 09:06
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.626,60 RON

din 14.626,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.