Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE AUTO B113NVK, deviz nr CAA006282
- Număr anunț
- DA41042053
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
- Furnizor / câștigător
- DAV GLOBAL MARKET SRL (CUI 30655690)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.551,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.551,75 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 08:22
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.551,75 RON
din 2.551,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro