Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serv. de form. prof.-curs de introd. in AI si utiliz. responsabila-DGP AM POPAM
- Număr anunț
- DA41040564
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- BUCHAREST PROMO ROBOTS S.R.L. (CUI 37786048)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:55
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro