Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare camin cultural in localitatea Sindresti, comuna Dumbravita, judetul Maramures

Număr anunț
DA41037468
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA JUD. MARAMURES (CUI 3627803)
Furnizor / câștigător
WALL NORD KAROTECH SRL (CUI RO37309146)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205.770,66 RON
Valoare atribuită
205.770,66 RON
Data publicării
24.08.2026 11:45
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205.770,66 RON

din 205.770,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.