- Număr anunț
- DA41036615
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Gabor Aron" Chichis (CUI 13650765)
- Furnizor / câștigător
- PRODUCTIE SERVICII SI COMERT "NALI-COM" SRL (CUI 4201651)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.078,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.078,51 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 10:56
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.078,51 RON
din 2.078,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro