Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Proiectare si executie Reabilitare rețea de distribuție a apei potabile pe str 1 Decembrie
- Număr anunț
- DA40998169
- Autoritate contractantă
- COMUNA TORTOMAN (CONSILIUL LOCAL TORTOMAN CONSTANTA) (CUI 4514926)
- Furnizor / câștigător
- AQUA EDIL S.R.L. (CUI RO52159433)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 870.000 RON
- Valoare finală
- 870.000 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 15:02
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.