Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saltea copii spuma Relax 115x55x10 cm

Număr anunț
DA41044364
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 229 (CUI 4316309)
Furnizor / câștigător
NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI RO29888330)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.694,40 RON
Valoare atribuită
4.694,40 RON
Data publicării
25.08.2026 10:41
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.694,40 RON

din 4.694,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.