Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de spalat covoare

Număr anunț
DA41042019
Autoritate contractantă
Scoala Erbiceni (CUI 17145324)
Furnizor / câștigător
SPRINT CAR SRL (CUI 24291438)
Cod CPV
98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.784 RON
Valoare atribuită
2.784 RON
Data publicării
25.08.2026 08:18
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.784 RON

din 2.784 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.