Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR/DERULATOR 4PRIZE FLANSE MET 3x2,5MM 50M

Număr anunț
DA41018721
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
738,86 RON
Valoare atribuită
738,86 RON
Data publicării
19.08.2026 13:46
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

738,86 RON

din 738,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.