Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparare cazane, centrale
- Număr anunț
- DA41043044
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
- Furnizor / câștigător
- REPARAŢII CENTRALE SRL (CUI RO29079003)
- Cod CPV
- 71336000-2 · Servicii de asistenta in inginerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.775 RON
- Valoare finală
- 50.775 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 09:35
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.