Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit reactivi determinari gaze in sange RapidPoint500 - 250 teste

Număr anunț
DA41042940
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
HDL UNION SRL (CUI RO16646521)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.929 RON
Valoare atribuită
5.929 RON
Data publicării
25.08.2026 09:30
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.929 RON

din 5.929 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.