Ofertă refuzată Cumpărare directă

Quo-Test A1C Control Kit ; KIT REACTIVI QUO-TEST A1C

Număr anunț
DA41042327
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.065 RON
Valoare finală
5.065 RON
Data publicării
25.08.2026 08:49
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.