Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii Operator RSVTI centrale cazane

Număr anunț
DA41041196
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
REPARAŢII CENTRALE SRL (CUI RO29079003)
Cod CPV
71336000-2 · Servicii de asistenta in inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.850 RON
Valoare finală
47.850 RON
Data publicării
24.08.2026 15:42
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.