Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Marker Cardiac Troponina HS - ref. ATI 13928 / 05.08.2026
- Număr anunț
- DA41039695
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.350 RON
- Valoare atribuită
- 26.350 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:01
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.350 RON
din 26.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro