Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Publicare Diverse alte anunturi
- Număr anunț
- DA41042899
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- ZIARUL EVENIMENTUL SRL (CUI RO16081370)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,48 RON
- Valoare atribuită
- 123,48 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 09:28
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,48 RON
din 123,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro