Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA euro 5 vrac

Număr anunț
DA41042738
Autoritate contractantă
COMUNA HODOD (RIMARIA COMUNEI HODOD) (CUI 3963714)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI RO13573930)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.300 RON
Valoare atribuită
44.400 RON
Data publicării
25.08.2026 09:18
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.400 RON

din 41.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.