Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Sistem de alarmare antiefracție și sistem de supraveghere video (TVCI) -CASTRU
- Număr anunț
- DA41032819
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC SYSTEMS SRL (CUI RO16586462)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.000 RON
- Valoare atribuită
- 269.739,52 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2026 12:47
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
269.739,52 RON
din 270.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 260,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.