Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set foarfeci Castellari

Număr anunț
DA41044333
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
HORSKY AUTOMATICS S.R.L. (CUI ro45137653)
Cod CPV
39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870,23 RON
Valoare atribuită
1.870,23 RON
Data publicării
25.08.2026 10:39
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870,23 RON

din 1.870,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.