Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Opritor usa, fixare cu autoadeziv sau suruburi, zinc, Ø 45 x 25 mm, nichel 2buc/set
- Număr anunț
- DA41044627
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGICPONTICA (CUI 4701061)
- Furnizor / câștigător
- SAL ACTIV EXPERT S.R.L. (CUI RO40336264)
- Cod CPV
- 44115710-9 · Aparatoare de usi si ferestre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 519,22 RON
- Valoare atribuită
- 519,22 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:52
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
519,22 RON
din 519,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro