Ofertă acceptată Cumpărare directă

Opritor usa, fixare cu autoadeziv sau suruburi, zinc, Ø 45 x 25 mm, nichel 2buc/set

Număr anunț
DA41044585
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGICPONTICA (CUI 4701061)
Furnizor / câștigător
SAL ACTIV EXPERT S.R.L. (CUI RO40336264)
Cod CPV
44115710-9 · Aparatoare de usi si ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,94 RON
Valoare atribuită
39,94 RON
Data publicării
25.08.2026 10:50
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,94 RON

din 39,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.