Ofertă acceptată Cumpărare directă

: 80410000-1 Servicii scolare diverse

Număr anunț
DA41043910
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA TURCENI (CUI 4665945)
Furnizor / câștigător
TRĂISTARU M. PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34837783)
Cod CPV
80410000-1 · Servicii scolare diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
25.08.2026 10:18
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.