Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANȚĂ ÎN MANAGEMENT DE PROIECT ȘI ACHIZIȚII PR SE, ACȚIUNEA 5.2 - ȘCOALA DUDEȘTI

Număr anunț
DA41040207
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA DUDESTI (CUI 4342766)
Furnizor / câștigător
MAX MOTIV SRL (CUI RO29344223)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205.000 RON
Valoare atribuită
205.000 RON
Data publicării
24.08.2026 14:31
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205.000 RON

din 205.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.