Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varf de pipeta cu dublu filtru 2 – 200 μL. Varf de pipeta cu dublu filtru 50-1000 μL

Număr anunț
DA41042568
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI RO10817509)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.994 RON
Valoare atribuită
3.994 RON
Data publicării
25.08.2026 09:07
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.994 RON

din 3.994 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.