Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente

Număr anunț
DA41042877
Autoritate contractantă
Comuna Mirsid (CUI 4291603)
Furnizor / câștigător
PEROBEN S.R.L. (CUI 40863663)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.574,07 RON
Valoare atribuită
99.574,07 RON
Data publicării
25.08.2026 09:27
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.574,07 RON

din 99.574,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.