Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie injectomat ALARIS CC PLUS- SECTIA ATI
- Număr anunț
- DA41041834
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI RO24205100)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.400 RON
- Valoare atribuită
- 9.400 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 07:44
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.400 RON
din 9.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro