Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de întreținere și reparații tâmplărie

Număr anunț
DA41039068
Autoritate contractantă
ORAS PANCOTA (CUI 3518911)
Furnizor / câștigător
Cherry A. Petru (CUI RO33078626)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.730 RON
Valoare atribuită
4.730 RON
Data publicării
24.08.2026 13:20
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.730 RON

din 4.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.