Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in implementare proiect AFIR PT OB DOTAREA COMUNEI GV, JUD PH CU UN TRACTOR
- Număr anunț
- DA41040047
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA VITIOAREI (PRIMARIA) (CUI 2843965)
- Furnizor / câștigător
- ZIA PROJECTS CONSULTING SRL (CUI 36382130)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:23
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.500 RON
din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro