Ofertă acceptată Cumpărare directă

Turbidimetru EPA cu tehnologie Fast Tracker™

Număr anunț
DA41042170
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
HANNA INSTRUMENTS SERVICE SRL (CUI RO18693643)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.032 RON
Valoare atribuită
6.032 RON
Data publicării
25.08.2026 08:34
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.032 RON

din 6.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.