Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
MATERIALE SANITARE MEDICALE
- Număr anunț
- CAN1173285
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE BORSA (CUI 3694896)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.763.382 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 25.08.2026 13:01
- Anunț de participare
- CN1093396
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (4)
-
07.07.2026 07:12Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS SOLICITARE DE CLARIFICARI
-
26.06.2026 08:50Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS SOLICITARE CLARIFICARI
-
25.06.2026 08:45Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS SOLICITARE CLARIFICARI
-
25.06.2026 08:44Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS SOLICITARE CLARIFICARI
Loturi (15)
Adjudecat: 1.120.557 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SERINGI SI ACE | — | ALPHA BRIO MEDICAL S.R.L.,BIZMED | 123.192 RON |
| 2 | BRANULE | — | SANROTEX TRADING SRL,DEMOPHORIUS HEALTHCARE | 32.462 RON |
| 3 | VACUTAINER ACE VACUTAINER HOLDER VACUTAINER | — | SANROTEX TRADING SRL,NOVA FIT 2000 | 38.656 RON |
| 4 | MANUSI EXAMINARE ; CHIRURGICALE | — | DELUXE MEDICRAFTS,TZMO ROMANIA | 607.650 RON |
| 5 | MASTI | — | ALPHA NED 2000 EXIM,NOVA FIT 2000 | 18.678 RON |
| 6 | TRUSA PERFUZII | — | IOANA N & M,ALPHA NED 2000 EXIM | 41.280 RON |
| 7 | RECOLTOR SI PUNGA URINA | — | SANROTEX TRADING SRL,BIZMED | 17.640 RON |
| 8 | DISPOZITIV ASPIRATIE MINI SPIKE | — | BIZMED,ALPHA NED 2000 EXIM | 17.184 RON |
| 9 | SONDE DIFERITE | — | Anulat | — |
| 10 | BOTOSI,BONETE,CAMP CHIRURGICAL | — | SANROTEX TRADING SRL,DELUXE MEDICRAFTS | 60.810 RON |
| 11 | UMIDIFICATOR CU ADAPTOR INCLUS | — | ALPHA NED 2000 EXIM,HELLIMED | 18.960 RON |
| 12 | LEUCOPLAST | — | SANROTEX TRADING SRL,MLM MEDICAL S.R.L. | 26.680 RON |
| 13 | FESI VATA COMPRESE STERILE | — | PRODCONFARM S.R.L.,SANROTEX TRADING SRL | 82.515 RON |
| 14 | COVOR DECONTAMINARE | — | ALPHA NED 2000 EXIM,NOVENTIS International | 19.350 RON |
| 15 | ALCOOL SANITAR 0.5 L | — | LUAN VISION,IOANA N & M | 15.500 RON |
Participanți · 20 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALPHA BRIO MEDICAL SRL CUI RO 15788340
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BIZMED SRL CUI 27647093
Valoare atribuită
0 RON
din 1.763.382 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.763.382 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.