Atribuită
Anunț atribuire
J-AC 304/29.07.2026 SERVICII DE PAZĂ
- Număr anunț
- CAN1173362
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.758.863,36 RON
- Valoare atribuită
- 3.758.863,36 RON
- Data anunțului
- 25.08.2026 13:16
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 3.758.863,36 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | Asociere TETRA SISTEMS GUARD SRL si ARES GUARD SRL | 3.758.863,36 RON |
Valoare atribuită
3.758.863,36 RON
din 3.758.863,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro