În desfășurare
Anunț de participare
Achizitie executie lucrari in cadrul proiectului “Dezvoltarea mobilității urbane durabile în orașul Dărmănești prin crearea sistemului de transport public în comun nepoluant”, cod SMIS 345615
- Număr anunț
- SCN1179096
- Autoritate contractantă
- ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
- Cod CPV
- 45213314-7 · Lucrari de constructii de parcuri de autobuze (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.537.347,42 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:46
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278694
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
6.537.347,42 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.