Suspendată
Anunț de participare
Contract prestari servicii de Asigurare de servicii de paza si protectie a persoanelor si bunurilor din spital , monitorizare video si interventie rapida
- Număr anunț
- SCN1175760
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- SuspendatăProcedura e suspendată — de regulă, o contestație în curs.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.123.320 RON
- Data publicării
- 28.05.2026 16:43
- Termen limită
- 08.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272122
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (5)
-
09.06.2026 15:10NotificareCLARIFICARE DIN OFICIU - PAZA 2026
-
05.06.2026 13:47NotificareDECIZIE SUSPENDARE 2026
-
05.06.2026 13:45NotificareNotificare participanti ref contestatie 2026
-
05.06.2026 13:44ContestatieContestatie paza 2026
-
03.06.2026 09:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.